Casio WVA-M630TD-1A

• nízka hmotnosť
    • objednané z pohodlia od PC, tak trochu s obavami
    • možnosť vrátenia tovaru v prípade nespokojnosti z akéhokoľvek dôvodu
    • prekvapivo ľahké, neposilňujem nimi

Hodinky mi boli dodané kuriérom v nepoškodenom, perfektnom obale, v predstihu. Zaplatil som kuriérovi na mieste, myslím si že sa mohol správať priateľskejšie (nečakal platbu kartou-než mu nabehla čítačka. Vzhľadom na nepríjemný mrazivý deň, odpúšťam), ako som už spomenul, cena mi vyhovuje vzhľadom k bezstarostnému používaniu hodiniek. Bez starostí o nastavovanie času, výmenu batérie, rýchlej dostupnosti funcií. Dobre sa nosia, "neotravujú" váhou ani veľkosťou, tak trochu mi prekáža že ich treba stále "ukazovať", nie chválením sa, ale svetlu, slnku. Nech si ho užívajú, teda za tú službu. Ešte mi nedá nespomenúť nenápadný, klasický vzhľad vzhľadom ku kvalite a cene, inak kvalitne vypracované vzhľadové plochy, kvalitné, tvrdé sklo. Juraj

Určenie

Pánske hodinky CASIO WVA M630TD-1A Wave Ceptor Tough Solar Titanium

Strojček hodiniek:

Quartz, Kaliber 5161

Pohon hodiniek:

Hodinky sú dobíjané svetelnou energiou

Zobrazenie hodiniek:

Analógové/Digitálne

Púzdro hodiniek:

Plast/Titán

Remienok hodiniek:

Titán

Zapínanie hodiniek:

Trojitá skladacia spona s poistkou

Povrchová úprava hodiniek:

Matný/Leštený titán

Materiál skla hodiniek:

Minerálne tvrdené

Prevedenie ciferníka hodiniek:

Čierna farba, Strieborné ručičky a Indexy, LCD display - sivá farba, Biele akcenty

Odolnosť voči vode: 100m, 10 ATM

Rozmery hodiniek:

Rozmery púzdra: 47,00 x 43,10 mm, hrúbka púzdra: 12,10 mm

Hmotnosť hodiniek: 140g

Záruka: 2 roky

Balenie:

Krabička CASIO

Špeciálne funkcie:

• Touch Solar – hodinky sú dobíjané svetelnou energiou, bez potreby výmeny batérie počas celej životnosti hodiniek. Elektrická energia potrebná na chod hodiniek a ovládanie funkcií je generovaná zo solárnej energie, ktorá sa uskladňuje v dobíjateľnej batérii s veľkou kapacitou. Batéria uvolňuje presne požadované množstovo energie pri jej náhlej potrebe, pri spúšťaní funkcií, podsvietenia a pod.
  • Wave Ceptor / Radio Controlled – hodinky si samé neustále korigujú presný čas na základe veľmi výkonného a senzitivného prijímača rádiových vĺn. Presný čas zabezpečujú výkonné stanice signálu – vybavené céziovými hodinami umiestnené v šiestich rôznych miestach sveta, tj. Nemceko, Veľká Británia, USA, Japonsko 2x, Čína. Hodinky automaticky prevezmú najbližší signál, tak je zabezpečená dokonalá presnosť hodiniek automatická kalibrácia presného času nech sa nachádzate kdekoľvek vo svete.
  • Dátumovka
  • Full Auto Kalendár - predprogramovaný kalendár do r. 2099
  • Budík
  • Stopky - 1/100 sec., kapacita merania do 100min.
  • TIMER - 1/1min do 100min. odpočítavanie časovača Vám pomôže zapamätať konkrétne alebo opakujúce sa udalosti tak, že Vás upozorní zvukový signál v nastavenom čase
  • NEO display - Luminiscenčné ručičky a indexy, podsvietenie

• možnosť vrátenia tovaru v prípade nespokojnosti z akéhokoľvek dôvodu
    • prekvapivo ľahké, neposilňujem nimi

• , zakúpené v IRISIMO.SK

• Super hodimky

Odporúčam všetkým hlavne kvôli malej váhe a peknému dizajnu.