Diesel DZ7259

Šýlové pánske hodinky značky DIesel Little SDaddy DZ7259     Vlastnosti Chronograf Zobrazenie: analógové Test tlak 3 BAR tvrdené minerálne...
150 €
Doprava zdarma, Do mesiaca
Doporučená ponuka Bondie.sk

Do mesiaca • 1 variantDoplnkové službyZdarma91 % • 383 recenziíĎalšie informácie

Značka
strieborná
Farba ciferníku
čierna

• , zakúpené v TimeStore.sk

• So stránkou, som veľmi spokojná, neuveriteľne rýchlo spracovali moju objednávku a v priebehu 2pracovnych dní som mala objednaný tovar doba. Dakujem
    • Produkt, ktorý som si objednala je krásny, som s nim veľmi spokojná

☺☺☺☺☺

• , zakúpené v BRAWAT.SK

• Skvelá značka ešte v lepšom prevedení

Vybrala som si produkt na základe želania partnera, ktorý je s hodinkami veľmi spokojný. Hodinky sú krásne, štýlové a kvalitné za dobrú cenu. Tieto hodinky môžem len odporúčať.

Som spokojny.

Vodotesnosť: 5 ATM

Záruka: 30 mesiacov

Vlastnosti:

Dátum

Do mesiaca • 1 variantDarčekDoplnkové službyZdarma92 % • 941 recenziíĎalšie informácie

• Produkt, ktorý som si objednala je krásny, som s nim veľmi spokojná

☺☺☺☺☺

• , zakúpené v BRAWAT.SK

• Skvelá značka ešte v lepšom prevedení

Som spokojny.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v mojehodinky.sk

• krásne pánske hodinky s kovovým remienkom, presne ako na obrázku, v skutočnosti ešte krajšie :)
    • lacnejšie ako v kamennej predajni

darček kúpený na vianoce partnerovi, snáď sa budú páčiť :)