Casio AWG-M100SB-2A

Pánske hodinky CASIO AWG M100SB-2A G-Shock Označenie hodiniek: CASIO AWG M100SB-2A Strojček: Kaliber 5230 Napájanie: Solárne Zobrazenie času: Analógové/Digitálne...
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z TimeStore.sk

Do 2 týždňov • 1 variantZdarma192×neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 1 724×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 6 067×recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 605×recenziíĎalšie informácie

modrá

• Vodotesnosť
    • Solárny pohon
    • Nízka váha

Hodinky som si zadovážil na nosenie do prírody a šport. Zaujímala ma hlavne odolnosť, funkcie ako stopky atď. beriem ako fajn bonus. Spĺňajú účel, sú pohodlné a vhodné aj na užšie zápästia.

• , zakúpené v TimeStore.sk

• Hodinky sú pekné, majú všetky funkcie ktoré som chcel a zatiaľ fungujú bezchybne.
  • , zakúpené v TimeStore.sk

• Vyhoda je ze maju co potrebujem,solarne napajanie,vodotesnost,cas nastavovany automaticky radiovym signalom,su lahucke a idealna velkost
    • Podla mna nemaju nevyhody,len treba sa naucit nastavovanie ale inak nemam co vytknut

Hodinky su pre mna idealne svojimi funkciamu,velkostou ,kupil som ich podla toho co potrebujem a zodpovedaju poziadavkam mam aj hodinky zo serie edf,samozrejme vhodne na inu prilezitost,casio je pre mna zaruka kvality

Značka

• Plne automatické podsvietenie displaya
  • Konštrukcia - chráni hodinky voči nárazom a vibráciam
  • Full Auto Kalendár - predprogramovaný do roku 2099
  • Hodinový časový signál
  • Stopky 1/100sec. meria do 60min.
  • Odpočítavacie stopky

• Vodotesnosť
    • Solárny pohon
    • Nízka váha

• , zakúpené v TimeStore.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• funkčnosť hodiniek
    • zatiaľ žiadna, je to darček , ktorý ešte čaká na svojho majiteľa

Vyberal som hodinky, aby boli také čo lahodia oku každého muža. Rozmerovo nie sú obrie, ako sa očakáva od hodiniek typu G-shock. Majú minerálne sklíčko, je odolné voči poškriabaniu, ochrániť by ho malo aj to, že je mierne utopené, oproti klasickým hodinkám od tohoto výrobcu, kde je sklíčko skôr vystúpené. Pri výbere hrala úlohu aj ich vodeodolnosť. Bál som sa výdrže batérie. Pri iných modeloch to bolo od troch do sedem rokov. Tu ma zaujala možnosť solárneho dobíjania. Nemám s týmto zatiaľ žiadnu skúsenosť, no verím že to nebol zlý výber. Rozhodnúť sa možno z niekoľkých farebných variánt. Budem rád, že tak ako mne, sa budú páčiť aj tomu komu sú určené.

• , zakúpené v www.inhodinky.sk

• Solar, wave ceptor, mineralne sklo, anti shock
    • Zatial žiadna
  • , zakúpené v TimeStore.sk

Hodinky spĺňajú všetky moje požiadavky: nastavenie rádiosignálom, solárne nabíjanie, odolnosť, vzhľad.

• , zakúpené v www.inhodinky.sk

Zatiaľ som nezistil žiadne nedostatky,hodinky mám krátky čas. Vizuálne sa mi páčia a dúfam,že mi budú dobre slúžiť.