Hodinky od 300 do 700 €, skladom
Gevril 42143
Citizen AT8398-53XCitizen AT8398-53X
- Citizen
- analógové
- pánske
- športové
- solárne
- sivé
Pánske hodinky Citizen Eco-Drive Radio Controlled Super Titanium AT8398-53X sú ako stvorené pre milovníkov presného času, ktorého zobrazenie zabezpečuje multifrekvenčné rádiové...
Gevril 9625
Gevril 31229B
Citizen NK0022-50ACitizen NK0022-50A
- Citizen
- analógové
- pánske
- elegantné
- automatické
- žlté
Pánske hodinky Citizen Tsuyosa 60 Automatic NK0022-50A zaujmú na prvý pohľad sudovitým puzdrom a absolútne univerzálnym vzhľadom. Vďaka svojim vlastnostiam sú ideálnym...
Gevril 2560B
Gevril 2563B
Gevril 2564
Gevril 31249B
Gevril 42153
Gevril 48405B
Maserati R8823140019Maserati R8823140019
- Maserati
- pánske
- automatické
- minerálne
- oceľ
Záruka 2 roky | minerálne sklo | priehľad na strojček cez číselník
Maserati R8873640029
Maserati R8873618037
Maserati R8871618020
Maserati R8873618038
Maserati R8873618039
Maserati R8873640027
Maserati R8853100048
Certina 032.051.22.096.00Certina 032.051.22.096.00
- Certina
- dámske
- batériové - quartz
- viacfarebné
- okrúhle
- zelené
Certina DS Action Lady Chronometer C032.051.22.096.00 sú dámske batériové hodinky na oceľovom bicolor náramku s motýlikovou sponou. Dva rady náramku, luneta a skrutkovacia...
Certina 045.010.16.032.00
Tissot T151.422.11.091.00Tissot T151.422.11.091.00
- Tissot
- s luminiscenciou
- analógové
- pánske
- solárne
- sivé
Pánske hodinky Tissot PRC 100 Solar T151.422.11.091.00 oživujú ikonický dizajn nultých rokov vo väčšom, 39 mm prevedení. Oceľové puzdro s charakteristickou dvanásťuholníkovou...
Tissot T151.822.11.091.00Tissot T151.822.11.091.00
- Tissot
- analógové
- dámske
- solárne
- sivé
- okrúhle
Dámske hodinky Tissot PRC 100 Solar Quartz 34 mm T151.822.11.091.00 patria do série T-Sport. Táto modelová séria ponúka hodinky s moderným dizajnom, ktorému dominuje...
Tissot T150.417.22.091.00Tissot T150.417.22.091.00
- Tissot
- analógové
- pánske
- batériové - quartz
- viacfarebné
- okrúhle
Pánske hodinky Tissot PR 100 Chronograph T150.417.22.091.00 patria do série T-Classic PR 100. Ide o jedny z rozmerovo univerzálnych hodiniek značky Tissot v aktuálnej ponuke....