Festina 16530/3

Farba remienka
Farba ciferníku

• pekny design
  • , zakúpené v IRISIMO.SK

Hodinky sú krásne ale sú malé.
    Mal som predstavu že vizerajú ako MK veľkosťou. Nepozrel som si veľkosť keď som ich objednával a preto som ich poslal naspäť. Manželke by sa nepáčili. Obchodník bol veľmi korektný navrhol mi výber z iných hodiniek no ani jedny ma nechitili. Potom mi obratom zaslal peniaze naspäť.

• , zakúpené v BRASTY.SK

• Módny dizajn, pekné na obrázku aj na pohľad.

Určenie
preklápacia spona
Farba remienka
Farba ciferníku
biela

Dámske hodinky Festina 16530/3 oslovia každú modernú ženu, ktorá si potrpí na precíznosť a kvalitu. Pri tomto modele sa môžete tešiť na krásne spracovanie ciferníku, ktoré si zachováva jednoduché farebné prevedenie. Výborne ich doladíte k vášmu módnemu outfitu. Sú v športovom štýle a s viacerými funkciami. Stredný pruh remienka je keramický a vonkajšie pruhy remienka sú kovové. Tento trendy kúsok je vyrobený z kvalitnej ušľachtilej ocele

Tento model nájdete pod kolekciou zvanou Ceramic. Stredný pruh remienka je keramický a vonkajšie pruhy sú kovové. Indexy na displeji sú ozdobné kamienky. Remienok sa dá skrátiť na požadovanú dĺžku. Tento trendy a moderný kúsok ohúri každú ženu. Hodinky sú vyrobené z kvalitných materiálov. Batériový pohon strojčeka. Nastavovanie všetkých troch chronografov na displeji pomocou korunky. Hodinky sú vodotesné do 5 atmosfér.

Sú vhodné pre každú dámu so zmyslom pre detail. Ak sa vám páči kombinácia analógových hodiniek v spojení s arabskými číslicami, tieto hodinky budú pre vás tou správnou voľbou. Stavte na značku Festina spolu s nami a zažiarte!

Strojček: M6P29

Quartz – quartzový strojček  označuje generovanie presných časových impulzov pomocou kryštálu kremíka. Vďaka svojej jednoduchosti je veľmi spoľahlivý a spotrebováva len malé množstvo energie, čo má vplyv na výdrž batérie. Prvé hodinky s kremíkovým kryštáľom boli vyrobené v Kanade okolo roku 1950.

Minerálne sklíčko- Minerálne sklíčko je najčastejšie používané sklíčko v hodinárskom priemysle. Je dostatočne odolné voči poškrabaniu a je odolnejšie voči rozbitiu ako zafírové sklíčko. Najobľúbenejšie je pri športových modeloch.

Multifunkčné hodinky – hodinky majú dátum zobrazujúci deň v mesiaci aj v týždni.

Tabuľka vodotesnosti 3 ATM/30m           odolné voči striekajúcej vode a dažďu 5 ATM/50m           môžete sa s hodinkami sprchovať umývať ruky pod tečúcou vodou 10 ATM/100m       potápanie bez dýchacieho prístroja alebo plávanie 20 ATM/200m       hĺbkové potápania

Pre presnejšie pokyny ohľadom vodotesnosti sa prosím riaďte podľa návodu na použitie.

• pekny design
  • , zakúpené v IRISIMO.SK

Hodinky sú krásne ale sú malé.

• , zakúpené v BRASTY.SK

• Módny dizajn, pekné na obrázku aj na pohľad.

• Krasne hodinky ako darcek,super cena :-) velmi rychle dodanie tovaru..BRAWAT jednotka

Na paraaaadu

• moderný dizajn
    • hodia sa ku každému oblečeniu
    • farba

páčil sa mi
    odporúčala by som ostatným

• Spokojnosť
    • Zložitejšie skracovanie naramku

Odporúčam

• , zakúpené v TimeStore.sk

• Opravdu nádherné, elegantní hodinky. Plus je ukazatel datumu a dnu v týdnu.
    • Návod jak nastavit datum jsem musela najít na internetu - nebyl obsažen v balení.

viz. plus a minus

• , zakúpené v TimeStore.sk

• Velmi pekné hodinky.Dúfam že aj kvalita zn.Festina bude ako má byť.
    • Zatial nič.

Hodinky sú darček pre vnučku a velmi sa im potešila.Pekná kombinácia kov a keramika.

• Su nádherné-dokonalé ako cela Festina

Msom úplne spokojná. Su krásne, môžem len odporucit.